کاربر گرامي براي عضو شدن در سایت ایرانکارسل ، لطفا توافقنامه زير را مطالعه نماييد.

1- ثبت كننده اطلاعات فروش خودرو در اين سايت ، مالك موارد ثبت شده یا فرد دارای مجوز برای فروش خودرو مورد نظر فرض خواهد شد ولذا اين امكان را دارد که نسبت به تغییر اطلاعات مالي و مشخصات ثبت شده خود اقدام نمايد.
2- صحت و سقم اطلاعات ثبت شده به عهده كاربران خواهد بود و اين سايت نسبت به اطلاعات ارايه شده هيچگونه مسئوليتي را به عهده نخواهد گرفت.
3- چنانچه اطلاعات ثبت شده ناقص یا فاقد مشخصات لازم باشد ، اين سايت تا تصحیح کامل اطلاعات از نمایش آگهی خود داری کرده و نیز مجاز خواهد بود براساس صلاحديد اقدام به اصلاح اطلاعات ارايه شده نمايد.
4- كنترل مجدد اطلاعات بصورت اتفاقی انجام شده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوي كاربران، از ادامه فعاليت آنها در اين سايت جلوگيري خواهد شد.
5- ارتباط بین فروشندگان و خریداران خودرو ، یا ارائه دهندگان خدمات و استفاده کنندگان از آن بصورت مستقيم بوده و اين سايت هیچگونه دخالتی در امور مالی یا دیگر موارد فی مابین نخواهد داشت.
6- بهره‌برداري و استفاده از اطلاعات اين سايت با كسب اجازه و ذكر نام مأخذ، مجاز مي‌باشد و در صورت بروز هر گونه تخلف از مراكز قانوني قابل پيگيري خواهد بود.
7- پس از تائيد تفاهم‌نامه ، كاربران نسبت به پرداخت هزينه‌هاي مالي در نظر گرفته شده متعهد خواهند بود.
8- اين سايت با در نظر گرفتن اصل صداقت در معاملات خود را از دخالت در هرگونه اختلاف مبری دانسته و ضمن احترام به كاربران،‌ در خصوص تعاملات اقتصادی بر اساس اطلاعات اخذ شده از این سایت هیچگونه مسئولیتی را متقبل نخواهد شد.
9- این سایت خود را در قبال وجوه دریافتی برای آگهی ها متعهد و پاسخگو می داند.